Satellitoptisk modtager

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV og optisk satellitmodtager

    Funktioner 1.Med optisk detektor med høj følsomhed. 2.Det er en udførelsesform for high-tech i CATV- og L-båndsatellitfiberforbindelsesprodukter 3.Det kan modtages i en optisk fiber med 47 ~ 2600MHz satellit- og CATV digitale og analoge signaler. 4. enkel installation; Det er praktisk for brugeren at installere. 5.Inputeffekt fra + 0 ~ -13dBm. 6.Det har en god evne til at modstå interferens mod interferens. 7.Høj ydeevne men lav pris. Diagramparametre Optisk bearbejdning ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV og satellitoptisk modtager indbygget WDM

    Funktioner 1.Med optisk detektor med høj følsomhed. 2.Det er en udførelsesform for højteknologisk i CATV- og L-båndsatellitfiberlinkende produkter 3.Det kan modtages i en optisk fiber med 47 ~ 2600MHz satellit- og CATV digitale og analoge signaler. 4. enkel installation; Det er praktisk for brugeren at installere. 5.Inputeffekt fra + 0 ~ -13dBm. 6.Det har en god evne til at modstå interferens mod interferens. 7.Høj ydeevne men lav pris. Diagramparametre Optisk arbejdsv ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Satellitoptisk modtager ZSR2600M

    Funktioner (1) Vedtager optisk detektor med høj følsomhed som nøglekomponent, -8dBm modtager følsomhed (2) Vægmonteret aluminiumshus. (3) Kompatibel med FTTx PON Tech (4) God varmeafledning (5) Til HFC-netværk med flere brugere (6) Kompatibel med FTTx PON Tech Teknisk parameter Element Indekser Bemærkning Min type Max Optiske egenskaber Drift Bølgelængde nm 1200 1600 Respons A / W ≥0.9 Modtagelse af optisk effektområde dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L-bånd satellit optisk modtager indbygget WDM

    Produktoversigt ZSR2600MD L-bånds optisk satellitmodtager er det fremhævede produkt, som vi specielt designet til FTTH / WDM Fiber til hjemmets netværksstruktur. Med lille skal, kompakt og rimelig intern kredsløbsstruktur og fremragende ydeevneindikatorer. Det er det første valg til boligområde og fiberoptisk hjemmenetværk. Indbygget CWDM, RFTV-driftsbølgelængde er 1550 nm. Pass 1310 / 1490nm bølgelængde. Kan forbindes med EPON, GPON og ONU. Ydeevneegenskaber ■ Til ...