Ethernet-switch 1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000 Mbps Ethernet til 2 Fibre Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet til 2 Fiber Switch er 1000BASE-FX Ethernet kobbermedie til 1000Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 100 / 1000Mbps automatisk forhandling for kobberport • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet til 1 Fibre Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet til Fiber-switch er 1000BASE-FX Ethernet kobbermedie til 1000Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 100 / 1000Mbps automatisk forhandling for kobberport • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2-port 1000 Mbps Ethernet til Fiber-switch ZJ-1000204-S20

    2-port 1000Mbps Ethernet til Fiber-switch er 1000BASE-FX Ethernet kobbermedie til 1000Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 100 / 1000Mbps automatisk forhandling for kobberport • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porte 100 / 1000Mbps Ethernet-fiberkontakt Model ZJ-1000102-25

    2 porte 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch er 1000BASE-FX Ethernet kobbermedie til 1000Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 100/1000 Mbps automatisk forhandling til ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 / L3 Administreret Ethernet-switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 Management Ethernet-switch, den giver 350 Gbps switchkapacitet, højeste ydeevne; Har 96Mpps videresendelsesydelse, L2 / L3 wire-speed videresendelse. Det modulære design giver 24 porte 10/100 / 1000M fiber Ethernet RJ45 og 4 porte 10G SFP + slot, 1 konsolport. Giv tilstrækkelig båndbredde til sammenlægning og udveksling af kernedata. Brugere kan vælge 10G-porte efter behov for at sikre netværksstabil drift og sammenkædning af belastningsbalance. L2 10G Management switch med høj bånd ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8-port 100 Mbps Ethernet til Fiber-switch Model ZJ-100108-25

    10 / 100M optisk fiber switch er 100BASE-FX Ethernet kobbermedie til 100Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 8-portes 10 / 100M Ethernet + 1-portefiberomskifter, Single Mode Dual Fiber • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 10/100 Mbps automatisk forhandling for kobberport • Auto MDI ...
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4-port 10 / 100Mbps Ethernet + 2-port Fiberoptisk switch Model ZJ-100204-25

    10 / 100M optisk fiber switch er 100BASE-FX Ethernet kobbermedie til 100Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 4-port 10 / 100M Ethernet + 2-port fiberkontakt, Single Mode Dual Fiber • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 10/100 Mbps automatisk forhandling for kobberport • Auto MDI ...
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4-port 100 Mbps Ethernet til Fiber-switch Model ZJ-100104-25

    10 / 100M optisk fiber switch er 100BASE-FX Ethernet kobbermedie til 100Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 4-port 10 / 100M Ethernet + 1-port Fibre Switch, Single Mode Dual Fiber • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 10/100 Mbps automatisk forhandling for kobberport • Auto MDI ...
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 porte 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 porte 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch er 100BASE-FX Ethernet kobbermedie til 100Base-TX Fiber. Giv en nem og økonomisk løsning til at opgradere et kobberbaseret netværk til fiberoptisk for at udvide signalets rækkevidde. Fibre switch transmission afstand op til 120 km. Plug-and-play design, let at installere. Det kan bruges som enkeltstående. Funktioner • 2-port 10 / 100M Ethernet + 1-port Fiber-switch, Single Mode Dual Fiber • Halv eller fuld duplex automatisk forhandling • 10/100 Mbps automatisk forhandling for kobber ...